Tag

Tag: jednodniowe

 • Aktywnie
  Wodzisław Śląski
  Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" to miejsce pełne różnorodnych atrakcji dla całej rodziny, zaliczane do jednych z największych na Śląsku. Sam park zajmuje powierzchnię 24 hektarów. Znajduje się tam kilkadziesiąt obiektów.
 • Ustroń, 13 stycznia 2019
  Autor: Miasto Ustroń

  13 stycznia 2019 r. na stoku Małej Czantorii rozegrane zostaną zawody w slalomie gigancie równoległym dla firm, które charakteryzuje świetna zabawa na stoku, drużyny 3-osobowe, walka do ostatniej bramki, niesamowite emocje.

  więcej >>
 • Ustroń, 8 lutego 2019
  Autor: Miasto Ustroń

  Miłośników jazdy po lodzie zapraszamy serdecznie na muzyczną zabawę z Dj-em w ramach „LodoDisco" - dyskoteki na lodzie. W tym roku bawimy się: 25 stycznia oraz 8 i 22 lutego 2019 r. od godz. 17.00. Wstęp na zabawę wolny!

  więcej >>
 • Ustroń, 10 lutego 2019
  Autor: Miasto Ustroń

  W trakcie imprezy na stoku będą z nami ratownicy GOPR i TOPR. Instruktorzy fitness, którzy pomogą nam się rozgrzać i przygotować do jazdy na nartach i snowboardzie. Cały program wpleciony w zabawy na stoku, będzie krążył wokół zagadnień odpoczynku zimowego i bezpieczeństwa.

  więcej >>
 • Ustroń, 2 lutego 2019
  Autor: Miasto Ustroń

  To naprawdę nie są żarty! Zapraszamy was na narty! Do Ustronia, 2 lutego od świtu do nocy. Narciarska zimowa sobota z Radiem Katowice w ośrodku Poniwiec Mała Czantoria.

  więcej >>
 • Ustroń, 9 lutego 2019
  Autor: Miasto Ustroń

  W sobotę 9 lutego w samo południe na ustrońskim rynku pojawią się kucharze, którzy będą rywalizować ze sobą gotując tradycyjne żury. Poznamy tradycje kuchni góralskiej, którą będzie można porównać z kulinarnymi wariacjami ziemi małopolskiej. Będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale również wesprzeć ...

  więcej >>