Tag

Tag: wyścigi

 • Data dodania: 23 września 2014
  Autor: RCIT Katowice

  Właśnie ruszyły zapisy do najstarszego i najbardziej oryginalnego biegu w Polsce „Ogólnopolskiego Biegu Kelnerów”. Jego początki sięgają 1938r roku, kiedy to w Wiśle odbyły się „I Zawody zręcznościowe pracowników gastronomicznych” z całego kraju zjechało do miasta ponad 100 kelnerów.

  więcej >>
 • Aktywnie
  Wodzisław Śląski
  Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" to miejsce pełne różnorodnych atrakcji dla całej rodziny, zaliczane do jednych z największych na Śląsku. Sam park zajmuje powierzchnię 24 hektarów. Znajduje się tam kilkadziesiąt obiektów.
 • Data dodania: 3 stycznia 2017

  Odwiedzający Stary Młyn w ferie będą mogli bliżej się przyjrzeć efektom pracy płatnerza oraz kowala. Dodatkowo można będzie się wcielić w jednego z rzemieślników. Którego? Przyjdź i przekonaj się sam!

  więcej >>
 • Data dodania: 29 sierpnia 2017
  Autor: Natalia ŚOT

  Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta” odbywa się w Gniazdowie od 2015 roku a pomysł zorganizowania imprezy zrodził się przy okazji oddawania do użytku Międzygminnego szlaku konnego wraz ze zlokalizowanym w Gniazdowie torem T.R.E.C. do uprawiania jeździectwa turystycznego. Tereny w sąsiedztwie toru okazały się świetnym miejscem do organizacji koncertów oraz stworzenia festiwalowego zaplecza. III już Festiwal Miłośników Koni i Muzyki "Z kopyta" odbędzie się w najbliższy weekend 2-3 września 2017.

  więcej >>
 • Brenna, 14 września 2019

  Pumptrackowy Puchar Brennej vol. 3 - tor Pumptrack k/kompleksu boisk Orlik - 14.09.2019 r. - START 8:00 Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna Zapisy w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

  więcej >>
 • Brenna, 28 września 2019 - 29 września 2019

  akończenie sezonu, czyli... FINAŁ! A jak finał to... w BRENNEJ! Local Series of Downhill wraz z toną dobrej zabawy i atrakcjami dodatkowymi wjeżdża do malowniczej stolicy #LSD! Bryńsko edycja rozgrywana na Starym Groniu jest finałem tegorocznej serii zawodów w zjeździe MTB.

  więcej >>