Tag

Tag: spotkania

 • Rozrywka
  Poraj
  Gminny Ośrodek Kultury jest instytucją zajmującą się działalnością kulturalną na terenie Gminy Poraj. Jako gminna jednostka organizacyjna działa w formie samorządowej instytucji kultury i realizuje różne dziedziny sztuki w sferze działalności edukacyjnej, artystycznej, rozrywkowej, społeczno-kulturalnej. Działania te są prowadzone w oparciu o roczny plan założeń artystycznych, a także roczny kalendarz imprez. W GOK’u organizowane są zajęcia dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
 • Data dodania: 29 września 2015

  Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to międzynarodowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu zarówno przedstawicieli polityki, przedsiębiorców w tym startupów jak i osoby dopiero planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. W programie tegorocznej, piątej już edycji wydarzenia zaplanowanych zostało 50 paneli dyskusyjnych z udziałem 400 ekspertów z Polski i zagranicy. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - jednym z obiektów katowickiej Strefy Kultury nominowanej w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2015.

  więcej >>
 • Dziedzictwo kulturowe
  Racibórz
  Zamek w Raciborzu to stary gród, o nie do końca znanych początkach. Zachowana do naszych czasów budowla, będąca wynikiem wielu przebudów, dokonywanych w kolejnych wiekach, jest swoistą mieszanką stylów architektonicznych. Jednym z cenniejszych obiektów zamku jest kaplica św. Tomasza Becketa z Canterbury, zwana perłą śląskiego gotyku. Raciborski zamek można obecnie zwiedzać, odbywa się tu także szereg imprez.
 • Rozrywka
  Pszczyna
  Ale Szum! To miejsce do którego chce się wracać! Nie club… nie restauracja… ale stylowy DrinkBar w którym można zakosztować wyrafinowanych alkoholi.
 • Data dodania: 3 stycznia 2017

  Odwiedzający Stary Młyn w ferie będą mogli bliżej się przyjrzeć efektom pracy płatnerza oraz kowala. Dodatkowo można będzie się wcielić w jednego z rzemieślników. Którego? Przyjdź i przekonaj się sam!

  więcej >>
 • Data dodania: 5 stycznia 2017
  Autor: PIT Zamek Piastowski

  Klub Inteligencji Katolickiej w Raciborzu serdecznie zaprasza na polsko-czeskie spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 12 stycznia o godz. 17.30 w klasztorze Annuntiata w Raciborzu przy ul. Starowiejskiej 120.

  więcej >>
 • Data dodania: 9 stycznia 2017

  14 stycznia w godz. od 15.00 do 17.00 w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się XII Forum Osób Niepełnosprawnych. Honorowy patronat nad XII Forum objęli: Starosta Raciborski - Ryszard Winiarski oraz Prezydent Miasta Raciborza - Mirosław Lenk.

  więcej >>
 • Data dodania: 11 stycznia 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z programem Colloquium Rudense, które odbędzie się 14 stycznia br. Początek o godz. 10.00.

  więcej >>
 • Data dodania: 15 stycznia 2017

  Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę, a nie zdążyli na promocję książki "W ZWIERCIADLE SATYRY" na spotkanie z poezją i satyrą Zbigniewa Woźniaka, które odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia o godz. 17.00, w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej, przy ulicy Długiej 9 w Raciborzu.

  więcej >>