Jarmark Na Nikiszu

Autor:
Maya ŚOT
Data publikacji:
17 Listopad 2021
Odsłuchaj tekst

Jarmark Na Nikiszu

W imieniu Organizatorów - Stowarzyszenia Fabryka Inicjatyw oraz Miasta Katowice - serdecznie zapraszamy na kolejny JARMARK NA NIKISZU, który odbędzie się 3-5 grudnia. Po roku przerwy wracamy. Chociaż wydarzenia tego typu nie są obecnie objęte restrykcjami, to planujemy JNN, uwzględniając bezpieczeństwo mieszkańców, odwiedzających i nas samych.

Dlatego spośród 300 chętnych wystawców wybraliśmy niewiele ponad połowę - aby zapewnić odpowiednio dużo przestrzeni i dystans społeczny. W tym roku na JNN zaplanowaliśmy udział 170 wystawców, z czego aż 30 to punkty gastronomiczne. Swoją specjalną ofertę na Jarmark przygotowują także lokalne gastronomie. Na świątecznym Jarmarku znajdziecie bogatą ofertę bożonarodzeniowych przysmaków - ciast, pierników, pierogów, miodów, przypraw, bakalii no i... grzanego wina. A obok nich kupić będzie można także produkty spożywcze z innych części Polski - wędzone mazurskie ryby czy wędliny z Podlasia. Organizatorzy przewidzieli też specjalną strefę gastro.

Współorganizator wydarzeniaMiasto Katowice - Status Miasta Gospodarza

Patronat honorowyPrezydent Miasta Katowice

Patronat medialnyRadio RMF FM, Dziennik Zachodni oraz portal Naszekatowice.pl

Partner GłównyTauron Polska Energia S.A.

Pozostali PartnerzyPolski Fundusz Rozwoju Nieruchomości S.A. oraz Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Katowicach, Piekarnia Cukiernia Michalski, Restauracja Śląska Prohibicja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

Szczegółowe i bieżące informacje nt. Jarmarku zamieszczane są na portalufacebook.com/JarmarkNaNikiszu/

Z uwagi na zmieniająca się sytuację epidemiologiczną organizatorzy proszą o stosowanie się do aktualnych w dniu Jarmarku zaleceń i obostrzeń, w tym przede wszystkim do zachowania dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa maseczką, jeśli dystans nie będzie możliwy.

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  75
Pogoda
Katowice