Poszukiwacze Skarbu Zbója Szczyrka już od 20 maja w Szczyrku!

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Już 20 maja rozpoczyna się zabawa miasta Szczyrk. Nagrodą główną w konkursie prowadzonym do sierpnia 2011 roku jest Fiat Panda a więc jest o co powalczyć.

Wszyscy, którzy polubią profil Miasta Szczyrk ( www.facebook.com/MiastoSzczyrk ) będą mogli na wirtualnej mapie szukać skarbów. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i wysłać sms-a pod wskazany numer, aby codziennie wygrywać atrakcyjne nagrody!!!

Zapraszamy również na profil bohatera - Zbója Szczyrka - www.facebook.com/ZbojSzczyrek.

Pierwsza część akcji rozpocznie się już 20 maja i rozgrywać się będzie w świecie wirtualnym - na profilu Miasta Szczyrk ( www.facebook.com/MiastoSzczyrk ). Umieszczona zostanie tam mapa podzielona na pola oznaczone numerami. Każdemu z pól przyporządkowana będzie nagroda. Uczestnicy wysyłać będą SMS'y z odpowiedzią na opublikowane pytanie, mając szansę w ten sposób na zdobycie poszczególnych nagród.
Druga część wystartuje na początku czerwca i opierać się będzie na zdobywaniu punktów w świecie realnym. Turyści goszczący w Szczyrku, korzystając z atrakcji (uczestnicząc w imprezach, wypoczywając w szczyrkowskich obiektach czy jedząc w restauracjach, odwiedzając ciekawe miejsca, zdobywając szczyty, biorąc udział w konkursach fotograficznych i smsowych itp.) zdobywać będą określoną ilość punktów na swoje konto (poprzez wysyłanie smsów z unikalnymi kodami, otrzymanymi za udział w powyższych atrakcjach).

Skarb trafi do osoby, która przez czas trwania akcji (do sierpnia 2011) zdobędzie największą ilość punktów. Główną nagrodą w części realnej jest FIAT PANDA! Jesteśmy pewni, zważywszy na wartość nagrody głównej, że akcja ta spotka się z ogromnym zainteresowaniem, przyciągając do Szczyrku rzeszę turystów.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  4
Pogoda
Katowice