Gliwice czekają na kucharzy

Autor:
rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
 Uwielbiasz gotować? Nieobce są Ci dania kuchni regionalnej? Już dziś zgłoś się do konkursu kulinarnego organizowanego w ramach VI Festiwalu „Śląskie Smaki”. Organizatorzy zapraszają zarówno gotujących amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy. Smaczna zabawa gwarantowana!Konkurs kulinarny jest główną atrakcją organizowanego już od sześciu lat festiwalu. W tym roku impreza odbędzie się 18 czerwca w Gliwicach. Kucharze rywalizować będą o zaszczytny tytuł Eksperta Śląskich Smaków, nagrodę Złotego Durszlaka i liczne nagrody rzeczowe.

Na zgłoszenia drużyn czekamy do 27 maja. Zapraszamy gotujące rodziny, panie z kół gospodyń wiejskich, uczniów szkół gastronomicznych, zawodowych kucharzy i każdego kto chce pochwalić się swoimi kucharskimi umiejętnościami.  

Obok atrakcji kulinarnych – konkursu oraz niezwykle efektownych pokazów kuchni molekularnej w wykonaniu mistrza kuchni Jean'a Bos'a, na imprezie nie zabraknie występów artystycznych i atrakcji dla dzieci. Na scenie zagoszczą zespoły i kabarety, które będą bawiły publiczność aż do wieczora. Wystąpią m. in. zespół Sweet Garden i kabaret Czesuaf, a na zakończenie legendarny Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Zapraszamy serdecznie! VI Festiwal „Śląskie Smaki”®, 18 czerwca 2011 r.,
Park im. Chopina w Gliwicach, początek już o 14.00.

* * *
VI Festiwal „Śląskie Smaki”® jest organizowany przez Śląską Organizację Turystyczną, Miasto Gliwice i Beskidzki Klub Kulinarny.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  0
Pogoda
Katowice