Konkurs „Odkryj wiosną swój EDEN w Polsce”

Data publikacji:
21 Marzec 2017
Odsłuchaj tekst

Wiosna zawsze nastraja nas optymistycznie i turystycznie. Przy sprzyjającej pogodzie dobrze jest się wybrać na wycieczkę w bliższe luib dalsze okolice. Dla poszukujących turystycznych inspiracji na profilu EDEN Polska regularnie przedstawiane są atrakcyjne miejsca, które zostały nagrodzone i wyróżnione w ramach polskich edycji europejskiego konkursu EDEN, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki już od 2009 rok.


Teraz przygotowano szczególną szczególną inspirację – konkurs „Odkryj wiosną swój EDEN w Polsce”. Jego laureaci będą mieli okazję spędzić czas w wyjątkowych miejscach w Polsce. Do wygrania są bowiem vouchery na pobyty i bilety wstępu. Jedną z nagród jest także posiłek w estauracji znajdującej się na Szlaku Kulinarnym "Śląskie Smaki"!


Konkurs rozgrywany jest na fanpagu EDEN. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie – za pomocą specjalnej aplikacji - quizu wiedzy: udzielenie w jak najkrótszym czasie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi na dziesięć konkursowych pytań. Gdzie zdobyć potrzebne informacje? Odpowiedzi można już szukać na fanpagu!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Quiz będzie można rozwiązywać od 26 do 29 marca. Zakończenie konkursu – 30 marca br. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Ostatnia modyfikacja: martag
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  0
Pogoda
Katowice