Aktualności
Data dodania: 13 lutego 2017

Walentynkowy Festiwal miłosnych smaków i święto francuskich potraw w Restauracji Kameralnej


Menu zmienia się tutaj w zależności od sezonu, a lokal hołduje zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty, także rodzimego pochodzenia. Restauracja szczyci się obecnością w gronie Szlaku Kulinarnego "Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne. Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor. Kameralna już od lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

W tej restauracji przysłowie „Przez żołądek do serca...” nabiera dosłownego znaczenia. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na walentynkową kolację nawet się nie zastanawiajcie. Dodatkowo na hasło Silesia Smakuje otrzymacie na nią aż 20% rabatu!

Więcej informacji TUTAJ


Warto wiedzieć, że w marcu Restauracja Kameralna weźmie udział w projekcie Goût de France / Good France, podczas którego ponad 1500 szefów na 5 kontynentach urządzi święto na cześć doskonałej francuskiej kuchni. Z tej okazji szef kuchni, Paweł Kaczmarek, przy współpracy z wybitnymi ekspertami kulinarnymi przygotuje najlepsze francuskie dania. Na miejscu będzie można również skosztować prawdziwych, francuskich win i szampanów! Więcej informacji TUTAJ.

A już niebawem restauracja powiększy się o nową salę, w której królować będzie szkło, kryształ i żywy ogień. Jedna ściana w całości zostanie zastąpiona panoramicznymi oknami dzięki czemu całe wnętrze zyska odmienny wystrój, który za sprawą subtelnej aranżacji zachowa swój kameralny charakter.

Z okazji otwarcia organizatorzy przewidują specjalne menu degustacyjne oraz szereg atrakcji. Ale to nie koniec. Restauracja, jak co roku, przewiduje również niespodzianki z okazji Dnia Kobiet.

Lokal ma profil na Fb i Instagramie - klikajcie, obserwujcie - bo warto!

W budynku hotelowym, oprócz restauracji, znajduje się sala konferencyjna, sauna ze strefą relaksu i sala gier z piłkarzykami. Latem goście mogą korzystać z nowoczesnej kuli grillowej oraz toru do Petanque - słynnej we Francji gry w kule.

Restauracja Kameralna
ul. Piechurów 3, Pszczyna
www.restauracjakameralna.pl
www.facebook.com/RestauracjaKameralna/
www.instagram.com/restauracjakameralna
Godziny otwarcia: pn - nd 12:00 - 22:30
Płatność: gotówką, kartą; WiFi


Wyszukiwarka atrakcji