Utworzony przez:  Marta ŚOT
Data dodania:  2018-04-13

W tym roku najsmaczniejsza impreza w regionie, czyli Festiwal Śląskie Smaki odbędzie się 17. czerwca w pięknej Pszczynie.

Wraz z naborem do konkursu, ruszył nabór do Jury Festiwalu Śląskie Smaki. Organizatorzy imprezy poszukują kucharzy, etnografów i nauczycieli zawodu w dziedzinie gastronomii, którzy oceniać będą niezwykłe potrawy uczestników. Co ważne – w Jury jest tylko jedno miejsce dla osoby mogącej wykazać się szczególną znajomością kuchni regionalnej. Co to znaczy? Ktoś, kto brał już udział w konkursach kulinarnych (jako uczestnik lub jako juror) lub należy do Koła Gospodyń Wiejskich, czy innej organizacji zajmującej się m.in. kuchnią regionalną albo posiada np. dorobek wydawniczy w tym zakresie, również może być członkiem Jury konkursu kulinarnego XIII Festiwalu "Śląskie Smaki".


Zgłoszenia (kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, określone w pkt. 4 oraz dane kontaktowe) należy wysyłać do siedziby Śląskiej Organizacji Turystycznej do dnia 27.04.2018 r. (pocztą na adres: Śląska Organizacja Turystyczna, ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice lub mailem na adres: marta@slaskie.travel; kontakt: Marta Grygny (tel. 32 207 207 3).

 

Dokumenty:

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  4