W tym roku uczestnicy Festiwalu Śląskie Smaki powalczą o Złoty, Srebrny lub Brązowy Fartuch, w jednej z trzech kategorii:

  • amatorów,
  • profesjonalistów,
  • szkół gastronomicznych.

Nie zabraknie lokalnych produktów oraz regionalnych dań serwowanych m.in. przez restauracje Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”®.

Festiwal to okazja do poznania smaków całego regionu, będzie więc i kuchnia beskidzka, śląska i jurajska.

 

DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE KULINARNYM ORAZ ZGŁOSZONE DO KONKURSU DANIA:

 

KATEGORIA - AMATORZY

KGW Szczerbice 

  • Szpajza cytrynowa
  • Śląski rosół z lanym ciastem
  • Karminadle z białą kapustą i ziemniakami z koperkiem

Serowarnia Jurajski Koziołek

  1. Śląskie makówki
  2. Zupa z kalarepy
  3. Kasza pęczak z kaszanką i jabłkiem

KGW Popielów-Radziejów

  1. Bołla
  2. Zupa z marchwi na mleku
  3. Śląskie niebo – wieprzowina po śląsku z gałuszkami

 

KATEGORIA - SZKOŁY GASTRONOMICZNE

Dziewczyny z Browarnika - Zespół Szkół nr 7 w Tychach

  1. Śląski kawior
  2. Żur w mostku z fuchą
  3. Wariacja burgera

Team Królowej Jadwigi - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie

  1. Tartaletka z musem z kapusty z karmelizowanymi borowikami
  2. Tradycyjny żur z jajem poszetowym i chipsami z boczku
  3. Polędwiczki wieprzowe na śliwkowym sosie podawane z czarnymi kluskami i ćwikłą z chrzanem

Gastro Team - Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

  1. Szpajza ala Torcik
  2. Krem z kalarepy z pesto z lubczyku i prażonymi migdałami
  3. Comber z królika w boczku na krupnioku z sosem z konfiturowanej cebuli z masłem ziołowym i szparagami

Gryfne Frelki - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach

  1. Nadziana piękna z Rept
  2. Krem z oberiby na żubrze
  3. Kaczka w buraczkach

Śląskie Maszkiety - Zespół Szkół nr 7 w Tychach

  1. Ptysie z czarną kruszonką
  2. Zupa krem z czosnku
  3. Pierogi z krupniokiem i panczkrautem

Spożywczaki - Zespół Szkół Spożyczwych w Zabrzu

  1. Szpajza z białą czekoladą i truskawkami na winie
  2. Krem z czerwonej kapusty, sorbet malinowy, chips z boczku
  3. Udziec z jelenia sous-vide, fioletowe kluski, młoda kapusta

 

KATEGORIA - PROFESJONALIŚCI

Restauracja Leśna Perła

  1. Tatar z daniela
  2. Kartoflanka z chipsem z krupnioka
  3. Sauerbraten z dzika, kartofel z fojerki i oberiba na gęsto

Restauracja Dwór Bismarcka

  1. Beza z mascarpone i agrest
  2. Żur śląski na maślance z białą kiełbasą
  3. Schab po naszemu – faszerowany krupniokiem na musie z czerwonej kapusty

Restauracja Zacisze

  1. Galert śląski
  2. Zupa krem z lokalnego buraka z pomidorem i tymiankiem
  3. Żeberka z ciaperkapustą

Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki

  1. Pasztet z kaczki z domowym chlebem i sosem żurawinowym
  2. Bioło polywka na wędzonce z domowym makaronem
  3. Domowa szynka wędzona (kita świńska) w kapuście zasmażanej po wiślańsku z młodymi ziemniakami

Restauracja Cysterska

  1. Szpajza cytrynowa/rabarbar/sorbet truskawkowy/kruszonka
  2. Żur na wędzonym króliku/kiełbasa z królika/boczek wędzony/sztamfkartofle/maślanka
  3. Królik w sosie musztardowym/roladka z combrem i żymlokiem w boczku/ciapkapusta/pasternak/skorzonera

 

festiwal

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  227