Znamy już wyniki konkursu kulinarnego w ramach X Festiwalu Śląskie Smaki w Wiśle.

 

KATEGORIA AMATORÓW:

- 1 miejsce - Ośrodek Karina z Wisły za Kołocz wiślański z łowocami i herbatą z rozmajtymi zielinamiBryndzulę z ziemniokami oraz Żebroczkę wiślańską

- 2 miejsce - Studenckie Koło Naukowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego za Szpajzę w stylu art , Chudo Jewę, oraz Karminadle wołowo-wieprzowe ze świeżym liściem selera, marchew młodą na gęsto i młode ziemniaczki z koperkiem

- 3 miejsce - Rada Powiatowa KGW w Kłobucku za Gołąbki z kaszą jaglanąciasto z manną i jabłkami na ciepło, zupę grzybową z pulpecikami oraz bitki z karkówki duszone w ziołach z cebulką, ziemniaczanymi kulkami z panierowaną młodą kapustą   

 

KATEGORIA SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH:

- 1 miejsce - Paula i Dima z Zespołu Szkół Handlowych i Gastronomicznych w Bielsku-Białej za Krem z botwinki, Rostbef z kolorowymi kluseczkami i modrą kapustą na winie i domowym boczku oraz szpajzę z siana

- 2 miejsce - Zasadnicza Szkoła Zawodowa z Żarek za Ciasto rabarbarowe z budyniem muśnięte sosem wiśniowym, Zupę krem z łakotnym zielem i porem oraz Piersi z kaczki z karmelizowanymi buraczkami, młodą kapustą oraz sosem malinowym w asyście pieczonych ziemniaczków

- 3 miejsce - Zespół Szkół Handlowych i Gastronomicznych w Bielsku-Białej za Placki z pokrzywy z sosem z czosnku niedźwiedziego, Zupa z kalarepy
oraz Policzki wołowe w sosie żurkowym z soczewicą i nowalijką glazurowaną

 

KATEGORIA PROFESJONALISTÓW:

- 1 miejsce - Restauracja Hotelu Spa Laskowo w Jankowicach k. Rud za Wędzoną słoninę podaną z pieczywem z palonym sianem, Żurek śląski na maślance oraz Przepiórkę z młodymi ziemniakami

- 2 miejsce - Restauracja Frykówka​ z Pszczyny za Śliwki węgierki duszone w miodzie wrzosowym podane z orzechowym twarożkiem, kruszonką i sosem karmelowymZupę chlebową z lubczykiem i selerem naciowym na wywarze z domowej kury podaną z żółtkiem na miękko oraz Ogon wołowy duszony w czerwonym winie z warzywami podany na gołąbku z ozorków, kaszy pęczak i chrzanu z szalotką, kurkami i grillowaną cukinią

- 3 miejsce - Chata Olimpijczyka z Wisły za Podgardlinę i wątróbkę wieprzowa z cebuląKapuśnicę z ziemniakami i suszonymi borowikami oraz Placki ziemniaczane zapiekane ze śmietaną i masłem (placki szkubane)

 

Potrawy oceniało jury w składzie:

  • W kategorii AMATORÓW: Krzysztof Zielonka, Renata Bielesz, Maria Ożga
  • W kategorii SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH: Gustaw Kwapich, Michał Bałazy, Lidia Szary
  • W kategorii PROFESJONALISTÓW: Krzysztof Gawlik, Krzysztof Peć, Przemysław Komajda

 

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim 23 drużynom dziękujemy za udział w konkursie. Było naprawdę pysznie!

10 festiwal

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Pliki do pobrania
Wyświetlenia:  1