Data dodania:  2017-04-11

Jak co roku o tytuł Eksperta Śląskich Smaków oraz złoty, srebrny czy brązowy durszlak ubiegać się mogą zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści oraz uczniowie szkół gastronomicznych. Łącznie do konkursu mogą stanąć maksymalnie 24 drużyny (po 8 z każdej kategorii). Ekipy amatorów mogą się składać z 1 do 4 osób, a ekipy profesjonalistów i szkół gastronomicznych – z 1 do 2 osób. Każdy ma możliwość spróbowania swoich sił, a przede wszystkim – może poczuć się jak prawdziwy kuchmistrz!

 

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach. W każdej z nich uczestnicy będą mieli do przygotowania inspirowane lokalnymi tradycjami kulinarnymi przystawki lub desery, zupy i dania główne. W efekcie 3-godzinnego gotowania jury oceni pełny obiad. Który z nich wygra? Przekonamy się 11 czerwca 2017 r., czyli w dniu konkursu. W tym roku Festiwal Śląskie Smaki odbędzie się w Koszęcinie.

 

Na zgłoszenia drużyn czekamy do piątku, 12 maja 2017 r. Ostateczną listę uczestników przedstawimy do wtorku, 16 maja 2017 r. Ilość miejsc ograniczona.

 

Dokumenty:

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia - amatorzy
  3. Karta zgłoszenia - profesjonaliści
  4. Karta zgłoszenia - uczniowie

 

Aktualizacja:

UWAGA! Przedłużyliśmy nabór do konkursu kulinarnego. Gotujesz? Zgłoś się! Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja 2017. Masz pytania? Zadzwoń: 32 207 207 3 lub napisz: marta@silesia.travel

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)